Krówki reklamowe w formie zaproszenia

Krówki reklamowe
Krówki reklamowe

Wszelkiego rodzaju gadżety reklamowe można wykorzystać także jako zaproszenie do skorzystania z oferty. By to było możliwe koniecznie należy przygotować odpowiednie nadruki na takich gadżetach promocyjnych. Przede wszystkim musimy tam umieścić nazwę reklamującego się przedsiębiorstwa. Skoro gadżet reklamowy ma posłużyć także jako zaproszenie to nie może na nim zabraknąć również niezbędnych danych ułatwiających kontakt z daną placówką handlową lub usługową. Można nadrukować na gadżecie reklamowym pełny adres placówki lub strony internetowej, a także po prostu dane do kontaktu jak numer telefonu czy maila. Wszystko zależy przede wszystkim od tego jaka ma mieć formę zaproszenie i w jakim celu. Nie mniej jednak jeśli zdecydujemy się na krówki reklamowe to można się domyślić, że nie mamy zbyt wielkiej powierzchni do wykorzystania. Chyba, że zdecydujemy się na krówki nie w formie cukierka, ale batonika. Wtedy opakowanie jest znaczeni większe, a co za tym idzie powierzchnia reklamowa także bardzo się powiększy. Nie mniej jednak pozostając przy tradycyjnych cukierkach także mamy możliwość zaproszenia potencjalnych klientów do skorzystania z przygotowanej oferty. Należy zatem na opakowaniu cukierków umieszczać nazwę reklamodawcy jak i adres siedziby firmy. Dzięki temu na pewno każdy bez problemu trafi do tego miejsca.

Co więcej, krówki reklamowe mogą również mieć nadrukowane hasła zapraszające. Pod warunkiem jednak, że mamy do tego jeszcze miejsce. Chodzi o to, by wszystkie elementy nadrukowane na opakowaniu cukierków były równie czytelne i widoczne. Wszak ne ma najmniejszego sensu umieszczanie tam przesadnie dużej ilości treści, która i tak będzie nieczytelna. Wszak taka reklama nie wzbudzi zainteresowania, a co za tym idzie odpowiednich efektów.

Dlatego też Krówki reklamowe mające stanowić gadżet reklamowy, który zachęci i zaprosi powinny mieć mało treści, ale przekonującej. Dlatego kilka słów zapraszających do odwiedzenia danego miejsca w zupełności wystarczy. Tym bardziej jeśli będzie tam umieszczone logo i adres przedsiębiorstwa. Z pewnością każdy trafi tam bez problemu.